top of page
Elanco Kiltix Küçük Köpekler İçin Pire ve Kene Tasması 35 cm

Kiltix köpek tasması 

Kiltix köpek tasması (Elanco firması tarafından üretilmiştir) pire ve kenelere karşı parazitlere karşı uzun süreli koruma sağlar. Tüm sezon boyunca satın alabilirsiniz ve nisan-ekim ayları arasında köpek korunacaktır.

Bu, benzer ürünlerin en uzun geçerliliğidir.

Olağanüstü kiltikler köpek tasması nedir

Tasma, Bayer ticari markası olan sarı bir polivinil banttır. Bant aktif bileşenler olarak propoxur ve flumetrin içerir. 10 gram bant 1 gram propoxur ve 0.225 gram flumetrin içerir.

 

Kullanım talimatları

  • Ambalaj açıldıktan sonra, yaka açılmalı ve plastik lentolar içten çıkarılmalıdır.
  • Ondan sonra, ürünü hayvanın üzerine koyabilir, boyuna ayarlayarak yaka ile hayvanın boynu arasında 1-1,5 cm'den daha fazla boşluk kalmayacak şekilde ayarlayabilirsiniz.
  • Bandın serbest ucu ilmek içinden geçirilir ve fazlalıklar kesilir.

Kiltix köpek tasmasının yedi ay boyunca sürekli olarak kullanılması, köpeği kene, pire ve diğer böcek saldırılarına karşı korur. Ayrıca, hayvanın vücudundaki parazitlerin imhası da oluşur.

Teyp yüzeyinden kademeli olarak dışarı çıkan kimyasallar hayvanın derisine ve saçına aktarılır ve iksodid keneler ve parazitleştirici köpekler üzerinde kovucu sinerjik bir böcek öldürücü etkiye sahiptir. Maruz kalma kene ısırığından önce ortaya çıkar ve bu da köpeklerin piroplazmoz ile enfekte olmasını önler.

 

Kiltix Küçük Köpekler İçin Pire ve Kene Tasması 35 cm | Skt. /25

Stok kodu: bayer9
550,00₺Fiyat
    bottom of page